Pohyb hravě a zdravě

Anotace: V tomto workshopu si účastníci vyzkouší netradiční pohybové aktivity s různými pomůckami (padák, míčky a míče, lana) a také základy partnerské akrobacie ve dvojici či skupině. Pohybové aktivity budou uzpůsobeny věku, fyzickým možnostem a potřebám účastníků.

Místo: Univerzální tělocvična, Fakulta sportovních studií MU, Kamenice 753/5, Brno-Bohunice (modrý vchod)

Lektorka: Mgr. Dáša Heiland Trávníková, Ph.D., odborná asistentka na FSpS a také žonglérka, herečka a akrobatka

POKYNY:

Registrace jsou prodlouženy do 17. 6. do 20:00 hod., anebo do zaplnění kapacity. Pokud kapacity nebudou zaplněny, je možno zapsat se na místě.

Bez popisku